autoservis Multimex-Produkt s.r.o.

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

PONUKA


Vitajte na našej novej stránke, 
určite ste sa sem nedostali náhodou, predpokladáme, že potrebujete odbornú pomoc, radu alebo opravu Vášho automobilu. Poskytujeme služby od základných prehliadok až po generálne opravy pre všetky značky automobilov. 
Garantujeme Vám promptné vybavenie a prípravu STK a EK kontroly na Vašom vozidle v rámci jedného pracovného dňa. Drobné práce ako výmena žiaroviek, oprava defektu a diagnostiku poruchy motora realizujeme na počkanie. 

Ponúkame Vám poradenstvo pred kúpou ojazdeného vozidla a jeho posúdenie technického stavu. Naši odborne vyškolený mechanici Vám poradia a skontrolujú mechanické časti vozidla, motorové súčasti vozidla, brzdy, podvozok, výfukové potrubie...Odborník na lak Vám skontroluje či vozidlo nebolo búrané alebo inak poškodené. Disponujeme meracím zariadením (kompresiometrom), kde vieme zmerať kompresiu motora (tlaky jednotlivých valcov). Pomocou počítača je sa možné pripojiť na riadiacu jednotku motora a identifikovať aj prípadné skryté závady na vozidle. Tieto úkony sú časovo nenáročné ale zato Vám dokážu ušetriť nemalú finančnú hotovosť.

Máme uzatvorenú úzku spoluprácu so všetkými poisťovňami na klampiarske, lakovnícke práce kryté havarijným alebo zákonným poistením pri poškodení Vášho vozidla po nehode. Sme zmluvný partner Allianz – Slovenská poisťovňa, a.s, Obhliadajúci technik poisťovne môže uskutočniť obhliadku priamo v našom autoservise a spoločne s ním vieme identifikovať rozsah poškodenia ako aj diely na opravu či výmenu. Týmto vieme predísť prípadnej doobhliadke poškodeného vozidla a časovému sklzu pri jeho oprave. Pri poistných udalostiach možnosť úhrady formou krycieho listu. Zabezpečíme Vám odťah Vášho poškodeného vozidla  k nám do servisu. Manipulácia, naloženie a zloženie vozidla aj sťaženú manipuláciu havarovaného vozidla. Pri výbere nášho autoservisu Vám ponúkame opravu či už mechanickú, klampiarsku, lakovnícku a to všetko pod jednou strechou. Súčasťou servisu je digitálna geometria, pneuservis, plnička klimatizácií a dezinfekcia vnútorného priestoru automobilu proti škodlivým roztočom a nežiaducim zápachom. Garanciou kvality servisných úkonov je viac ako tisícka spokojných zákazníkov ako aj sedemročná tradícia v tomto type podnikania. 


Tím autoservisu Multimex-Produkt s.r.o.


 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky