autoservis Multimex-Produkt s.r.o.

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

PONUKA
 
 
 

Mechanické práce
Autoservis Multimex - Produkt s.r.o. Vám poskytuje kvalitné služby v oblasti servisu pre všetky značky. Opravy osobných a úžitkových motorových vozidiel do 3,5t. Svojim zákazníkom ponúkame osobný prístup, zaujímavé ceny, kvalitu a pružnosť opráv. Ponúkame Vám našu starostlivosť o Vaše firemné vozidlá.
Realizujeme kompletné opravy motorov - GO motorov, ich skupín a podskupín ako napríklad výmena rozvodov motora.
Výmenu oleja a filtrov, výmenu alebo opravu prevodoviek,  výmenu alebo opravu výfukového systému, výmenu pružného dielu výfuku (spletenca) zváraním, výmenu tlmičov pérovania, výmenu spojky, spojkových lamiel, opravy celej spojkovej sústavy,
výmenu čapov, poloosí a ramien nápravopravu celej brzdovej sústavy, prípravu automobilu na letnú a zimnú sezónu.
Nastavenie geometrie ( v našej prevádzke používame prístroj na digitálnu geometriu, vďaka čomu dokážeme nastaviť Vaše auto s maximálnou presnosťou tak, aby ste si mohli vychutnávať jazdu bez obmedzení.)
Samozrejmosťou je nastavenie predných svetlometov regloskopom, servisné prehliadky pre všetky typy vozidiel. Disponujeme autodiagnostikou pre vozidlá značiek Škoda, Audi, Seat, VW a iné ( test ABS/ASR, ESP, airbagov, systémov prístrojových dosiek, riadenia automatických prevodoviek a celého radu ďalších systémov komfortu, vymazanie pamäte závad, zobrazenie skutočných hodnôt snímačov, test akčných členov, základné nastavenia, nulovanie servisných intervalov.)

Určite oceníte prípravu vozidla na emisnú a technickú kontrolu a jej realizáciu a to všetko za jeden pracovný deň.
Montáž ťažných zariadení GALIA s certifikátom. Výmenu autoskiel lepením.


 
 
 
 
 
 
 
Servis a dezinfekcia klimatizácie 
odsatie pôvodného chladiva, vákuovanie, test tesnosti, recyklácia chladiva,  odlúčenie oleja a nečistôt, doplnenie nového oleja automatické pridanie kontrastného farbiva, automatické plnenie klimatizácie chladivom R134a tlač nameraných hodnôt, čas procesu je cca 50 min. Na požiadanie vykonávame výmenu peľového filtra a dezinfekciu vnútorného priestoru automobilu proti škodlivým roztočom a nežiaducim zápachom.


 
 
 
 
 
 
 

Lakovnícke a klampiarske práce
lakovanie osobných a úžitkových vozidiel, farby a materiál používame od renomovaných výrobcov značky „MOBIHEL, STANDOX“, na opravy používame zariadenia a technológiu výrobcov „SATA,  FESTOOL“ a iné... Lakovanie opravovaných častí ako aj nových dielov, leštenie a ošetrenie karosérií, leštenie predných svetlometov.
 
Vykonávame odborné opravy motorových vozidiel po haváriách od obhliadky vozidla technikom poisťovne, opravy vozidla až po vybavenie a vystavenie krycieho listu poisťovňou. Naša dielňa je vybavená najnovšou technológiou, oprava karosérií  hydraulickou autoklampiarskou súpravou, výmena a oprava poškodených dielcov, vyrovnávanie ťažko prístupných miest na karosérii najnovšou technológiou. Pri úhrade škody je možné využiť platbu formou krycieho listu, ktorý v súčasnosti ponúkajú poisťovne s ktorými zmluvne spolupracujeme: Allianz - Slovenská poisťovňa, UNIQA, Wüstenrot poisťovňa, ČSOB, Kooperativa, Generali Slovensko, aj iné poisťovne...

Krycí list vystavuje poisťovňa na základe faktúry, ktorú obdržíte ako zákazník od nášho autoservisu. Suma na krycom liste sa zníži o sumu rovnajúcu sa spoluúčasti klienta na škode, ktorú si klient dohodol pri uzatvorení poistnej zmluvy. 
Klient si po oprave vyzdvihne vozidlo v autoservise, kde zaplatí iba spoluúčasť, prípadne DPH, ak je platcom dane z pridanej hodnoty. Obhliadku ako aj doobhliadku nepojazdného motorového vozidla uskutoční technik príslušnej poisťovne priamo v našom autoservise a pojazdného vozidla v priestoroch poisťovní.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Elektrikárske práce
Montáž a opravy centrálneho uzamykania, montáž a výmena elektrického alebo mechanického ovládania okien, montáž samo rozsvecovania svetiel, montáž denného svietenia - viac o ponuke denného svietenia na strane E-SHOP, mechanické a elektrické zapojenie ťažného zariadenia.


 
 
 
 
 
 
 

Pneuservis pre osobné a SUV vozidlá
Odborná výmena pneumatík, plechové a hliníkové disky rozmer 13“-21“, vyvažovanie kolies,  výmena ventilov, ekologická likvidácia ojazdených pneumatík, uskladnenie pneumatík s ošetrením. Prezúvanie runflat pneumatík, oprava defektov aj na počkanie, hustenie pneumatík plynom PNEUMIX, oprava ľahko poškodených diskov napr.od obrubníkov (vyrovnanie, striekanie) ošetrenie starších diskov (pri intenzívnom úniku vzduchu), striekanie a ošetrenie skorodovaných plechových diskov a lakovanie poškodených hliníkových diskov. V práci nám pomáhajú kvalitné stroje a technické pomôcky, ktoré sú pravidelne udržiavané a kalibrované. Pneumatiky zabezpečujeme pre osobné vozidlá, SUV, ľahké nákladné vozidlá, prívesné vozíky. Náš personál Vám rád poskytne informácie o dostupnosti a cene pneumatík, diskov alebo doplnkového tovaru. 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky